Hodina průměrnosti začíná...přidejte se!

10. srpna 2013 v 17:57 | The Wall |  Já a ti druzí
Chemii. Komunistickou stranu. Mořské šneky. To všechno nesnáším víc než cokoliv jiného. Ale pak jsou věci, které nesnáším ještě víc než to, co nesnáším víc než cokoliv jiného. A jednu věc nesnáším ze všeho úplně nejvíce...

Ano, možná si řeknete, co jsem tím chtěl říct a jak to vlastně souvisí s nadpisem. Nebo ne. Ale tak jako tak vám to řeknu. Vlastně ani sám nevím. Nejspíš to bude jen moje, v posledních týdnech, měsících a letech mě ovládající, touha po originalitě. Myslím, že to není jako snaha dítěte v pubertě mít za každou cenu odlišný názor než rodiče. Spíše je to o nesledování stejných tuctových seriálů, poslouchání stejné tuctové hudby, nepsaní tuctových slohů do školy, ... Průměrnost je dobrá. Pro diktátory, kteří chtějí donutit obyvatele přestat myslet. Ale my nežijeme v totalitě.

Pokud se nemůžete dočkat konce, zapomeňte na to, co jste se naučili ve škole, a odejděte. Toto není žádné vypravování, proto nečekejte rozuzlení, závěr nebo pointu.

Ještě malá poznámka. Pokud už jste znuděni žvaněním jednoho z těch snílků, kteří se snaží nebýt jen další cihlou ve zdi, nejste sami. Proto pokračování někdy příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ann-ihilation ann-ihilation | 16. srpna 2013 v 21:15 | Reagovat

Vidím, že na světě je další cihla, které se do Zdi jen tak nechce, viď? :) Takže vítej na blogu, další černá ovce (bílá vráno ;)?). Jelikož jsem taktéž úchylná ohledně všech věcí spojených s Pink Floyd, originalitou a nekonvenčností, jistě sem ještě mockrát zavítám. :)

2 Mar Mar | Web | 10. března 2014 v 14:00 | Reagovat

Já nemůžu vystát normální lidi. A jak všichni dělají to, co ostatní, a nosí to, co ostatní... Všichni dělají to samé a nepřemýšlí, protože kdyby přemýšleli, tak by už nezapadali mezi ostatní...

Nenávidím ten stereotyp, podle kterého se ostatní hrozně točí...

A jo, hodlám to tady pročítat a komentovat, protože jsem v tuto chvíli v nejvyšším bodu prokrastinace..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama